Тур включає 2 водні екскурсії по дельті - «Дунайська дельта — „0“ км» і «Українська Венеція», з пікніками на комплексі зеленого туризму «ПЕЛІКАН» та острівній зеленій стоянці «КВАКЕНБУРГ», а також екскурсії по Білгород
3 дні / 2 ночі
Мінімальна група для здійснення програми – 16 дорослих осіб
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день
07:00 Виїзд групи з Одеси
11:30 Прибуття групи на річковий вокзал Вилкове.
Зустріч групи професійним екскурсоводом, який буде з нами весь день і познайомить із цим незабутнім краєм.
Автобусно-пішохідна екскурсія по старій частині міста з відвідуванням ериків – каналів (вулиць) Української Венеції — близько 1 години
Перша зустріч із містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпаки через річку румунський острів Летя. Звідси від пам'ятника старообрядцям – засновникам міста розпочинається екскурсія маленьким, провінційним українським містечком Вилковим.
На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницькі, адже досі більшість жителів міста становлять саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину Вилкового, починаєте розуміти, в чому його унікальність, що приваблює сюди не тільки туристів з України, але й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» та «українською Венецією».
У старої частини міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і поперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як тут називають, — ерики. Через ерики перекинуто мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, яким тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Ніби тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до««0 км».
12:30 Попереду ще одна приємна частина подорожі посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену стоянку «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська юшка, неповторний місцевий колорит і багато іншого.
12:45 Прибуття на острівну зелену стоянку «Квакенбург». Рибальський пікнік з дунайською юшкою, приготовленою на дров'яному вогні, вином «Новак», фітуємо на травах зі старовинного дров'яного самовару з місцевим медом, відпочинок, купання, рибалка – 2 години
До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками та садовими лавками для відпочинку у річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний липованський будинок, в одній із кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської родини. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкового та острівного селища Анкудіново, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво та човникова майстерня. Оглядова вишка дозволить Вам подивитися на дельту з висоти пташиного польоту. Старий фруктовий сад, доглянуті природні газони, дерев'яні містки та тростникові альтанки прикрасять ідилію Вашого відпочинку на нашій садибі.
14:45 Водна екскурсія по дельті на обладнаному прогулянковому судні по гірлам Очаківське та Анкудінове з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями та побутом місцевого населення. Відвідування заповідного узмор'я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море
З міста шлях до «0 км» пролягає вздовж островів дельти. Як химерно тут вигадка переплітається з реальними історичними фактами. У билинах співається про те, що річка потекла з пронизаного мечем серця російського богатиря Дунаю Івановича. Вона носила на своїх хвилях човни з воїнами Святослава і купецькі судна з російськими товарами. До цих пір місцеві жителі розповідають легенду, про нібито затонувшому біля острова Піщаний торговому кораблі з купецькою донькою на борту. Щоправда це чи ні, залишається тільки здогадуватися. Не раз проходили по ній козацькі «чайки» запорожців і бойові кораблі російського флоту під час численних воєн з Туреччиною. А як часто тут змінювалися власники цих земель. На острові Анкудінова можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаковський і Анкудінова з турецьких часів збереглася частина колись старообрядницького селища, що зародилося на початку XVIII ст. Дивовижна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїнної частини островів праворуч і ліворуч, а центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з якоюсь неймовірною старанністю і працьовитістю, з якоюсь глибокою вірою в майбутнє, освоювали перші поселенці – липовані ці болотисті місця Дунаю. Далі туристична стежка пролягає територією охоронної зони Дунайського біосферного заповідника. Де ще, як не тут, можна зустріти відразу стільки рідкісних представників птахів, недарма орнітологи називають між собою дельту Дунаю «мотель пернатих». Ось кружляє над островом у пошуках видобутку хижак – орлан-білохвіст, ось причаїлася в очеретах сіра чапля, а високо в небі ширяють пелікани, здійснюючи свій таємничий танець. А навколо пишнота заповідних чагарників дельти і місця, «де не ступала нога людини». Але наполегливо несе свої швидкі води річка до Чорного моря. І ось він – довгоочікуваний «0км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії – річка та море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід'ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов'язково збудеться.
17:00 Повернення у Вилкове на комплекс зеленого туризму «Пелікан».
Розміщення в котеджах «Pelican City» або гостевому будинку «Пелікан». Вечеря в очеретяному павільйоні (картопля запечена під сиром, смажений сазан, овочевий салат, чай / кава)
2 день
09:00 Сніданок на комплексі зеленого туризму «Пелікан» (яєчня, млинці з сиром та медом, чай/кава).
11:30 Водна екскурсія по каналах міста Вилкове «Українська Венеція» — 1 година, 30 хвилин
13:00 Пікнік з шашликом (свинячий шашлик, картопля відварена, салат, вино «Новак», фіточай з медом) на комплексі зеленого туризму «ПЕЛІКАН». Можливе замовлення додаткових послуг.
15:00 Вільний час
18:30 Вечеря на комплексі зеленого туризму "Пелікан"
3 день
09:00 Сніданок на комплексі зеленого туризму «Пелікан»
09:45 Звільнення номерів.
10:00 Виїзд групи до м. Білгород-Дністровський
12:30 Прибуття. Оглядова екскурсія по Акерманській фортеці - 40 хвилин
Аккерманська фортеця - одна з найяскравіших пам'яток фортифікації в Україні. Вона чудово збереглася і навіть зараз вражає своєю міццю та неприступністю.
Фортеця є однією з найбільших в Україні, її площа - дев'ять гектарів. Загальна довжина оборонних мурів складає близько двох кілометрів. Висота стін та веж - від 1,5 до 5 метрів. Деякі стіни укріплені потужними контрфорсами. Фортеця має форму неправильного багатокутника. Збереглося 26 веж. На території фортеці працює музей, де виставлено археологічні знахідки, зроблені в Аккермані. З північного боку прямо до фортеці підступають води Дністровського лиману, що робить вигляд твердині надзвичайно мальовничим.
Усередині фортеці знаходиться цитадель, або Генуезький замок - сама укріплена частина фортеці. Територія крепомті розділена стінами на чотири двори: Цивільний, Гарнізонний, Карантинний (Господарський) та двір цитаделі.
Самостійний огляд фортеці. - 20 хвилин
14:00 Обід у кафе. Переїзд до Шабо.
15:30 Екскурсія «Центром культури вина Шабо» + знайомство з продукцією ТМ «Шабо» з дегустацією вин – 2 години, 30 хвилин
Між Чорним морем та Дністровським лиманом у знаменитій курортній мікрозоні Одеської області розташований єдиний в Україні «Центр культури вина Шабо». Туристичний об'єкт знаходиться поблизу безкрайніх виноградників Шабо, безпосередньо на території діючого виноробного комплексу. Щорічно тисячі туристів з різних країн світу захоплюються його самобутністю та дивовижною красою, долучаючись до високої культури вина. Тому що вино – це історія, традиції та культура.
«Центр культури вина Шабо» включений до європейської карти музеїв вина, названий культурною спадщиною Європи. Тут все дихає історією, тут все надихає сучасністю. На гостей чекає захоплююча подорож у часі, тому що Шабо - один із найстаріших регіонів Європи, де виноробні традиції були закладені ще в античні часи, а культурне виноробство розвивали швейцарські переселенці, що заснували тут 1822 року виноробне поселення.
Перевернувши сторінки історії, відвідувачі «Центру культури вина Шабо» дізнаються, чому старовинний винний підвал названий «Королівським» і автограф якогось європейського монарха прикрашає його стіни.
Улюблене місце для селфі та фотосесій гостей - мультимедійний Фонтан Діоніса, що втілює диво створення вина.
Предметом особливої гордості є ансамбль скульптурних композицій «Трилогія виноградної лози» та єдина в Україні пам'ятка виноградній лозі, біля підніжжя якої записано: «Вино – це культура».
Нікого не залишить байдужим незвичайний музейний лабіринт із його зручними кінозалами, давніми міфами про вино та реальними історіями виноробного поселення Шабо.
Туристичний об'єднує в собі чудові двохсотрічні винні підвали, а також на глибині 5 і 9 метрів під землею - гігантське вино сховище загальною площею близько 10 тис. кв. м, де у дубових бочках витримуються преміальні вина Shabo.
Під час екскурсії легко переконатися, що «Шабо» - це серце українського виноробства, сучасний виноробний комплекс, високотехнологічне обладнання якого, будучи одним із найкращих у Європі, забезпечує бездоганну якість тихих та ігристих вин Shabo. Тут кожен гість може стати експертом, познайомившись із процесами виробництва та витримки благородних напоїв Shabo – починаючи з прийому та переробки винограду та закінчуючи їх розливом у пляшки.
У «Центрі культури вина Шабо» є два розкішні дегустаційні зали, щоб гості в комфортних умовах могли пізнати всі тонкощі культури дегустації, насолодитися дивовижною музикою смаків та ароматів вишуканих тихих і ігристих вин Shabo.
Продукція Shabo має близько 200 медалей найвищої гідності найпрестижніших міжнародних виставок та конкурсних дегустацій світу: Decanter World Wine Awards (Великобританія), International Wine Challenge (Великобританія), International Wine & Spirit Competition (Великобританія), Challenge International du Vin (Франція) du Monde (Франція), Mondial de Bruxelles (Італія), Mundus Vini (Німеччина), Los Angeles International Wine Competition (США), San Francisco International Wine Competition (США), New York International Wine Competition (США). Усього ж у колекції підприємства – понад 500 нагород.
Екскурсійна програма «Центром культури вина Шабо» - 1 година, 30 хвилин
Знайомство з історією Шабо: музейний лабіринт, музейний кінозал, історичний Королівський підвал, винохранилище та ін.
Знайомство з виноградарством Шабо: виноградний садок, кінотеатр «Мультивізіон» та ін.
Знайомство з арт-об'єктами "Центру культури вина Шабо": мультимедійний Фонтан Діоніса, пам'ятник виноградній лозі, альпійська гірка та ін.
Знайомство з виробництвом благородних напоїв Shabo: відділення з прийому та переробки винограду, відділення елітного виноробства, відділення спиртокуріння, вино сховище (5 метрів під землею), пляшкова витримка ігристих вин, грузинський підвал, відділення витримки шляхетних напоїв у дубових бочках та ін.
Знайомство з якістю благородних напоїв Shabo (Кришталева або Біла дегустаційні зали) - 1год
Дегустація - один із найемоційніших акордів екскурсійної програми. Проходить вона у розкішних дегустаційних залах – Кришталевому та Білому. Білий зал розташувався у вино сховищі – в безпосередній близькості від сучасного обладнання виноробства, а Кришталева зала – глибоко під землею, в оточенні дубових бариків. Під час дегустації гості сповна можуть насолодитися високою якістю продукції Shabo, отримати вичерпну інформацію про еногастрономію - правила підбору вина до страв, долучитися до мистецтва дегустації.
Вино тихе натуральне виноградне сухе біле Shabo Шардоне.
Вино тихе натуральне виноградне сухе червоне Shabo Каберне.
Вино тихе натуральне виноградне червоне Shabo Напівсолодке.
Вино ігристе мускатне напівсолодке біле, створене методом Charmat Lungo Special Edition мускатне.
Вермут натуральний десертний білий Shabo Класика Б'янко.
Вино тихе натуральне виноградне десертне біле Shabo Мускатне.
Дегустаційна закуска – крекер.
Відвідування фірмового магазину ТМ "Шабо" з можливістю придбання продукції.
18:00 Виїзд групи до Одеси
19:30 Прибуття в Одеса
ВАРТІСТЬ ТУРУ у 2020 р., грн / чол.
Розміщення | Котеджі "Pelican city" | Гостьовий будинок "Пелікан" | |
2-х місне розміщення | 3-х місне розміщення | ||
без проїзду | |||
з проїздом із Одеси |
У вартість входить:
Проживання (котеджі "Pelican city" або гостевому будинку "Пелікан")
Харчування (рибальський пікнік на острівній зеленій стоянці «Квакенбург», 2 сніданки та 2 вечері на комплексі зеленого туризму "Пелікан", обід у кафе в Білгород-Дністровському)
Екскурсійна програма (автобусно-пішохідна екскурсія, водні екскурсійні програми «Дунайська дельта 0 км» та "Українська Венеція, екскурсія фортецею "Аккерман", екскурсія Шабо з дегустацією)
Супровід представником компанії (при замовленні туру з проїздом з Одеси)
Страховка групова
Трансфер (при замовленні туру із проїздом з Одеси)
У вартість не входить:
Особисті витрати
Додаткові послуги
Сувенірна продукція
Склад групи
Мінімальна група для туру з водною прогулянкою - 16 дорослих
Процедура замовлення туру
Тур вважається замовленим після погодження дати та умов його проведення, а також 100% передоплати.
У разі відмови від оплаченого туру стягується неустойка (% від вартості туру):
- за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
- за 10 днів до поїздки – 25% вартості туру;
- за 5 днів до поїздки –50% вартості туру;
- менше 3-х днів -100% вартості туру.
Примітки
Додаткові послуги (див. спец. прайс лист): шашлик зі свинини або риби (замовляється заздалегідь), місцеве сухе вино «Новак», прохолодні напої, прокат вудок, прокат швидкісних човнів, мотоботів та ін.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру та час проведення екскурсій без зменшення загального обсягу та якості наданих послуг.
ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист під час поїздки повинен мати при собі паспорт, дитина – свідоцтво про народження!
Для організованих груп: Тривалість та програма туру, а також "кухня" можуть бути змінені з максимальним урахуванням побажань туристів (заздалегідь узгоджується)